7 x Dlaczego My

7 x dlaczego Mobilne Biuro Nieruchomości - Agnieszka Wejchman

Nieruchomość
Uzyskanie Wysokiej Ceny

W tym przypadku najważniejsze będzie odpowiednie dobranie grupy docelowej, dopieszczenie oferty za pomocą np. home stagingu, a następnie sprawne dotarcie do wyznaczonej grupy.

Prowizja
Najniższa w Mieście

Wynegocjuj dla siebie najlepszą cenę.

Działanie
Szybko i skutecznie

Zależy Ci na szybkiej i sprawnej transakcji? Tutaj najważniejsze będzie ustalenie najlepszej dla potencjalnych klientów ceny oraz szybkim dotarciu z ofertą do jak największej liczby odbiorców.

Kompleksowa
Obsługa

Jeśli nie masz czasu ani ochoty na mozolne formalności – najlepsze będzie wynajęcie profesjonalnego agenta nieruchomości, który kompleksowo zajmie się przeprowadzeniem transakcji.

Profesjonalizm
i pasja

Jesteśmy zespołem, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych. Wierzymy, że sukces to sięganie po to, co pozornie nieosiągalne.

Bogata
Oferta

Klucz do sukcesu stanowi nasza baza nieruchomości – jedna z większych w obsługiwanych miastach. Dzięki niej staramy się działać szybciej i oferować więcej od innych.

Niezależność
Biura

Jesteśmy transparentną firmą wyłącznie z polskim kapitałem. Proponujemy swoim Klientom tylko sprawdzone rozwiązania.

7 x O biurze

Opinie
Biura

Jesteśmy firmą mającą najlepszą opinie w mieście, co potwierdzają między innymi komentarze klientów umieszczane pod naszymi wizytówkami zamieszczonymi w internecie jaki i w mediach społecznościowych.

Obsługa
Biura

Zajmujemy się obsługą rynku w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomości w zakresie: sprzedaży/kupna, wynajmu/najmu budynków mieszkalnych, gruntów, obiektów i lokali użytkowych.

Doświadczenie
Biura

Posiadamy wieloletnie doświadczenie, stale pogłębiamy wiedzę z zakresu nieruchomości. Nasza wiedza pozwoli nam na to aby czuli się Państwo bezpiecznie. Dopasujemy każdą nieruchomość do Państwa potrzeb, tak aby byli Państwo w pełni zadowoleni. Sprawdzimy stan prawny i będziemy w każdym potrzebnym momencie.

Cel

Naszym celem jest zadowolenie klienta poprzez indywidualne traktowanie i najwyższą jakość świadczonych usług.

Pomagamy

Pomagamy w uzyskaniu kredytów i pożyczek hipotecznych. Współpracujemy z wieloma specjalistami związanymi z nieruchomościami takimi jak: projektanci, rzeczoznawcy, geodeci. Współpracujemy z Kancelariami Notarialnymi.

Współpracujemy

Współpracujemy z Kancelarią Prawną w zakresie regulacji następujących stanów prawnych: spadki, darowizny, zasiedzenia. Posiadamy aktualne ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. Jesteśmy rzetelną firmą która stosuje przepisy Prawa i Kodeksu Etyki Zawodowej.

Sumienność

Nasza sumienność to szacunek dla Państwa.

7 x Oferujemy

Pośrednictwo
przy Kupnie

nieruchomości gruntowych, mieszkalnych, lokali użytkowych.

Pośrednictwo
przy sprzedaży

nieruchomości gruntowych, mieszkalnych, lokali użytkowych.

Pośrednictwo
w wynajmie

nieruchomości mieszkalnych, lokali użytkowych.

Pośrednictwo
finansowe

Wyceny
nieruchomości

Regulacja
stanu prawnego

Skup
nieruchomości

7 x Gdzie działamy

Mysłowice

Jaworzno

Katowice

Sosnowiec

Lędziny

Dąbrowa Górnicza

Okolice

Adres

Nasze Biuro:
Armii Krajowej 1A
41-400 Mysłowice, Śląskie

Kontakt

Email:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon:
+48 606 717 111 - Agnieszka

+48 881-515-749 - Magda

Znajdź nas